O nas

Co definiuje odwagę? Czy odwaga zakłada maskę i pelerynę? Prawdą jest, że odwagę może znaleźć każdy z nas, nieważne czy wspinasz się na Mount Everest, zaczynasz nową pracę, czy po prostu stawiasz krok za krokiem. Prawdziwe pytanie brzmi, czy masz odwagę być sobą? Czy masz odwagę, aby dowiedzieć się co Cię kręci? Aby odkryć, co Cię inspiruję do bycia wielkim?


Chcemy abyś ruszył z nami w podróż. Chcemy byś podróżował dalej niż dotychczas i na zawsze uciszył ten głos, który mówi Ci „nie mogę”. Przyszłość czeka na Ciebie. Jesteś na nią gotowy?

 

Życie. Po prostu je przeżyj.

.

Odzież

Nasza kolekcja powstawała przez wiele miesięcy - tworzyli ją ludzie z pasją, zaangażowaniem i ogromnym sercem. Monika dbała by wszystkie wykroje pojawiały się zawsze na czas, by sklep z odzieżą był łatwy i przystępny i ceny adekwatne do jakości. Waleczna jak lew i zdeterminowana z ogromną radością zajmowała się nową kolekcją i niełatwymi wyzwaniami. Anastazja, była modelka i znawczyni mody, każdego dnia wniosła do zespołu nowe inspiracje i swoje " energetyczne ogniki". Szymon, który dzielnie pomagał a czasami dla "dobra sprawy" z nigdy nieschodzącym z twarzy  uśmiechem wcielał się w rolę modela. Jarek, który tworzył grafiki, fotografował, realizował filmy, nanosił grafiki, rysunki - lista zadań Jarka ma kilkanaście stron. Medal dla niego bo ze swoją wielką cierpliwością znosił pytania i zmiany a tych przez kilkanaście miesięcy, uwierzcie było tysiące aby kolekcja była idealna.

Magda, która ze swoim niegasnącym optymizmem wspierała zespół każdego dnia i dba o to byście wiedzieli "co u nas", na bieżąco. Rysiek, który malował i tworzył rysunki by aplikacje na odzieży były wyjątkowe i niepowtarzalne. Marek, szef zespołu i pomysłodawca idei, który te wszystkie wyzwania, marudzenia, radości, zmiany i finanse, znosił bez mrugnięcia okiem - wtedy kiedy było ciężko inspirował i napędzał zespół, powtarzając, że - życie jest dobre.

Są jeszcze konstruktorzy odzieży, szwaczki i projektanci oraz nasze dobre duchy, które pomagały przez ten wspaniały twórczy czas - dziękujemy wszystkim.  

Włożyliśmy  w kolekcję całe nasze serca - czas by podzielić się nimi z wami nasi kochani klienci. 

Życie Jest Dobre sp. z o.o.

ul. Szczecińska 34 a

73-108 Kobylanka koło Szczecin

Poland